Öyle Bir Geçer Zamanki Yeni Sezon Tanitim Filmi

KanalD Öyle Bir Geçer Zaman ki Yeni sezon fragmanı (39.bölümün tanıtım videosu)


öyle bir geçer zaman ki yeni sezon fragmanı izle
Merhabalar derğerli Bloggertum okurları, ne zaman başlayacak başlama tarihi ne merakla beklenen KanalD nin sevilen faydasız dizisi Öyle Bir Geçer zamanki nin 6 eylülde başlayacak olan yeni bölümünün Fragmanı tv lerde yayınlanmaya başladı. Küçük osman okula başlıyor, siyah önlüğünü giyiyor beslenme çantasına elmasını koyuyor saçlarına limonu sıkıp şekil veriyor ve okula doğru yola koyuluyor.
Kanal D öyle bir geçer zaman ki yeni sezon bölüm fragmanı video

Mete ise meşhur bir sanatçı olmuş. gazetelerde haberleri çıkıyor.
Osman Aşık bile olmuş. Cemilenin çocuğu mu olmuş bilmiyoruz ama kucağında çocukla görülüyor. Balıkçı kaptan ve Ali Kaptan ise öldü mü kaldı mı bilinmiyor. işte şimdi sizlere aşağıda öyle bir geçer zamanki dizisi yeni sezon bölümü fragmanını daha doğrusu fragmanlarını paylaşıyoruz.
Kanal D öyle bir geçer zaman ki yeni sezon bölüm fragmanı video

çünkü videolar küçük küçük parçalara bölünmüş tam versiyonunu çok aradık ama bulamadık. öyle bir geçer zamanki dizisi yeni sezon bölümü fragmanın tam yani full bulursanız linki bizimle yorum olarak paylaşında vatandaş aramadan buradan öyle bir geçer zaman ki dizisi yeni sezon fragmanı tanıtım videosunu izlesin. işte bizim paylaştığımız videolar izlemek için üzerine tıklayın.

KanalD öyle bir geçer zaman ki yeni sezon fragmanı

osman saçına limon sıkıp okula gidiyor.

KanalD öyle bir geçer zaman ki yeni sezon fragmanı

Mete Ve Kucağında çocukla Cemile videosu izle


Osman saçına limon sıkıyor


Osman okulda aşkı yüzünden tahtaya kalkıyor.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder